שאלות ותשובות

אולי תמצאו כאן תשובה לשאלות שכבר יש לכם

מי אני

אני איתי אלון, יש לי תשוקה למוצרים דיגיטליים ועיצוב חווית משתמש

למדתי חמש שנים אמנות, פסיכולוגיה של המשתמש ועיצוב חזותי, אני אמן בנשמתי (ובטמפרמנט שלי). עם סיום הלימודים השתלמתי בפיתוח משחקים והייתי עלים מאושרים של חברה לפיתוח משחקים. אני מבין פיתוח ויש לי ראייה מולטי שכבתית של תהליכים לוגיים בחווית המשתמש.

אני מינימליסט שמתכנן ומאפיין מערכות מורכבות, ככזה, אני שואף לשלמות שיש בה טויסט ולפשטות הבסיסית של האינטואיציה. יש לי משקל שווה בשני צידי המוח, אלמנט שמשלים את המחקר וההבנה של מה שאתם צריכים.

חי ונושם מוצרים דיגיטלים

הנסיון שלי בליווי, פיתוח והשקת מוצרים דיגיטליים הוא רב, הזמנים מתעדכנים וכמוהם, הטכנולוגיות והחשיבה המוצרים משתנה ומתעדכנת משנה לשנה. אני חסיד של טרנדים מוצריים ולוקח על עצמי כל משימה כאתגר אישי.

מה הניסיון שלי?

הניסיון שלי רב, התחלתי את דרכי בלימודי עיצוב חזותי. למדתי ארבע שנים גדושות בכל טוב מטכניקות של ציור, צילום, פסיכולוגיה של העיצוב, רישום ועיצוב דיגיטלי.

לאחר הלימודים למדתי פיתוח משחקים ופסיכולוגיה של המשחק, הקמתי חברה שפיתחה אלפי משחקים בעיקר שיווקיים למאות לקוחות בארץ ובעולם.

הפרק הבא בחיי לימד אותי המון על שיווק דיגיטלי, מיתוג ופרסום, בו שירתתי נאמנה כסמכ”ל קריאייטיב ומנכ”ל של חברות פרסום דיגיטליות למעלה מעשור.

בעשר שנים האחרונות אני ממקד את המאמצים שלי בעיצוב מוצרים דיגיטליים ובחווית משתמש. אני מייצר ומלווה למעלה מעשרים מוצרים דיגיטליים בשנה.

אני פאונדר ושותף בחברת סטארטאפ שעוסקת בחיזוי תגובות רגשיות של שווקים ביחס לרעיון או מוצר ומתוך כל אני מכיר היטב את עולם הסטארטאפים מקרוב, מה שיוצר אצלי יתרון, בעיקר בעבודה עם יזמים וסטארטאפים.

כמה עולה לעצב אפליקציה?

אז יש לכם רעיון גדול והגעתם לשלב שבו אתם מעוניינים לדעת מכמה כסף תצטרכו להיפרד בשביל לקבל את העיצוב המושלם לאפליקציה שלכם?, אתם במקום הנכון, היכנסו לפוסט שלי שמרחיב ומסביר בצורה טובה את העלות.

לקריאה

אני רוצה!, איך זה עובד?

זה מאוד פשוט. אחרי שראיתם והתרשמתם (זו הסיבה שהשקעתי באתר שלי) ואתם מעוניינים להתקדם, אתם מסבירים לי מה אתם רוצים ואני מוציא לכם הערכת מחיר. למדתי שבמקום הזה יש מנעד רחב של ציפיות ואתם רוצים להיות בטוחים שהתנאים והעלות מתאימה לציפיות שלכם.

רוב הלקוחות שלי לא נפגשו איתי אבל אם תרצו ואני מבין את הצורך, אחרי שהסדרנו את העניינים הטכניים ולפני תחילת העבודה, אשמח להיפגש.

איפה אני עובד?

יש לי משרד קטן וחמים במגדלי בסר 4 עם נוף שאפשר לחלום עליו. לפעמים, תלוי במוזה, אני עובד מהבית או מחלל עבודה יומי.

ומה עם פיתוח?

למרות שיש לי רקע בפיתוח, אני עושה את מה שאני יודע הכי טוב וזה לתכנן ולעצב ולהגיש למפתחים את הפרוייקט על מגש של זהב. עם הזמן צברתי קשרים ואני יכול להמליץ ולהפנות אתכם למפתח הנכון, תלוי בצורך שלכם ובאמצעים שיש לכם. אז אל תתביישו, תשאלו.

אם יש פרוייקט מאתגר, אני כאן!


Open chat
הי
איך אפשר לעזור?