שאלות ותשובות

אולי תמצאו כאן תשובה לשאלות שכבר יש לכם

מי אני

אני איתי אלון, יש לי תשוקה למוצרים דיגיטליים ועיצוב חווית משתמש. אני אוהב אתגרים ובמיוחד אתגרים בתחום הדילמות האנושייות.

למדתי חמש שנים אמנות, פסיכולוגיה של המשתמש ועיצוב חזותי, אני אמן בנשמתי (ובטמפרמנט שלי). עם סיום הלימודים השתלמתי בפיתוח משחקים והייתי עלים מאושרים של חברה לפיתוח משחקים. אני מבין פיתוח ויש לי ראייה מולטי שכבתית של תהליכים לוגיים בחווית המשתמש.

אני מינימליסט שמתכנן ומאפיין מערכות מורכבות, ככזה, אני שואף לשלמות שיש בה טויסט ולפשטות הבסיסית של האינטואיציה. יש לי משקל שווה בשני צידי המוח, אלמנט שמשלים את המחקר וההבנה של מה שאתם צריכים.

חי ונושם מוצרים דיגיטלים

הנסיון שלי בליווי, פיתוח והשקת מוצרים דיגיטליים הוא רב, הזמנים מתעדכנים וכמוהם, הטכנולוגיות והחשיבה המוצרים משתנה ומתעדכנת משנה לשנה. אני חסיד של טרנדים מוצריים ולוקח על עצמי כל משימה כאתגר אישי.

יזמות ויצירתיות

אני יזם בנשמתי ושותף במיזמים דיגיטלים, פאונדר בחברת סטארטפ המתמחה בחיזוי התנהגות אנושית בצרכנות. הפכתי לשותף בחלק מהמיזמים שפנו אלי ושלדעתי יש לי היכולת לתרום בצורה משמעותית בתחומם.

מה הניסיון שלי?

הניסיון שלי רב, התחלתי את דרכי בלימודי עיצוב חזותי. למדתי ארבע שנים גדושות בכל טוב מטכניקות של ציור, צילום, פסיכולוגיה של העיצוב, רישום ועיצוב דיגיטלי.

לאחר הלימודים למדתי פיתוח משחקים ופסיכולוגיה של המשחק, הקמתי חברה שפיתחה אלפי משחקים בעיקר שיווקיים למאות לקוחות בארץ ובעולם.

הפרק הבא בחיי לימד אותי המון על שיווק דיגיטלי, מיתוג ופרסום, בו שירתתי כסמכ”ל קריאייטיב ומנכ”ל של חברות פרסום דיגיטליות למעלה מעשור.

בעשור וחצי האחרו, אני ממקד את המאמצים שלי בעיצוב מוצרים דיגיטליים ובחווית משתמש. אני מייצר ומלווה למעלה מעשרים מוצרים דיגיטליים בשנה.

אני פאונדר ושותף בחברת סטארטאפ שעוסקת בחיזוי תגובות רגשיות של שווקים ביחס לרעיון או מוצר ומתוך כל אני מכיר היטב את עולם הסטארטאפים מקרוב, מה שיוצר אצלי יתרון, בעיקר בעבודה עם יזמים וסטארטאפים.

כמה עולה לעצב אפליקציה?

אז יש לכם רעיון גדול והגעתם לשלב שבו אתם מעוניינים לדעת מכמה כסף תצטרכו להיפרד בשביל לקבל את העיצוב המושלם לאפליקציה שלכם? אתם במקום הנכון, היכנסו לפוסט שלי שמרחיב ומסביר בצורה טובה את העלות.

 

לקריאה

אני רוצה!, איך זה עובד?

זה מאוד פשוט. אחרי שראיתם והתרשמתם (זו הסיבה שהשקעתי באתר שלי) ואתם מעוניינים להתקדם, אתם מסבירים לי מה אתם רוצים ואני מוציא לכם הצעת מחיר. למדתי שבמקום הזה יש מנעד רחב של ציפיות ואתם רוצים להיות בטוחים שהתנאים והעלות מתאימה לציפיות שלכם.

יותר מזה, אני מתעקש שהמחיר שאתם תקבלו מקיף את כל הצרכים שלכם וזה המחיר שתצאו איתו בסיום הפרוייקט!. אני מחודד לגבי לוחות זמנים ולקוחות שלי יכולים להעיד שלעולם הם קיבלו מענה בזמן שהובטח.

רוב הלקוחות שלי לא נפגשו איתי אבל אם תרצו ואני מבין את הצורך, אחרי שהסדרנו את העניינים הטכניים ולפני תחילת העבודה, אשמח להיפגש.

איפה אני עובד?

אני עובד מהבית או מטיול, משתדל להרחיב אופקים וללמוד כל יום מחדש. מקום העוגן שלי הוא בהרצליה אך תוכלו למצוא אותי בכל מני מקומות, כמו פורטוגל, ברזיל ויוון.

ומה עם פיתוח?

למרות שיש לי רקע בפיתוח, אני עושה את מה שאני יודע הכי טוב וזה לתכנן ולעצב ולהגיש למפתחים את הפרוייקט על מגש של זהב. עם הזמן צברתי קשרים וידע נרחב על יכולות פיתוח וחברות בארץ ובעולם ואני יכול להמליץ ולהפנות אתכם למפתח הנכון, תלוי בצורך שלכם ובאמצעים שיש לכם. אז אל תתביישו, תשאלו.

אם יש פרוייקט מאתגר, אני כאן!


    ItayAlon.com
    הי
    איך אפשר לעזור?
    דילוג לתוכן