אני איתי אלון

יש לי תשוקה למוצרים דיגיטליים
ועיצוב חווית משתמש

למדתי חמש שנים אמנות, פסיכולוגיה של המשתמש ועיצוב חזותי, אני אמן בנשמתי (ובטמפרמנט שלי). עם סיום הלימודים השתלמתי בפיתוח משחקים והייתי בעלים מאושרים של חברה לפיתוח משחקים. אני מבין פיתוח ויש לי ראייה מולטי שכבתית של תהליכים לוגיים בחווית המשתמש.

אני מינימליסט שמתכנן ומאפיין מערכות מורכבות, ככזה, אני שואף לשלמות שיש בה טויסט ולפשטות הבסיסית של האינטואיציה. יש לי משקל שווה בשני צידי המוח, אלמנט שמשלים את המחקר וההבנה של מה שאתם צריכים.

חי ונושם מוצרים דיגיטלים

הנסיון שלי בליווי, פיתוח והשקת מוצרים דיגיטליים הוא רב, הזמנים מתעדכנים וכמוהם, הטכנולוגיות והחשיבה המוצרים משתנה ומתעדכנת משנה לשנה. אני חסיד של טרנדים מוצריים ולוקח על עצמי כל משימה כאתגר אישי.

ליווי מפנק ורגוע

אני אוהב את מה שאני עושה ואוהב לקום בבוקר. אם אתם בעניין של ללמוד ולגדול אז אני עבורכם. הפרויקט שלכם הוא הבייבי שלי ואני מתייחס אליו כאילו היה שלי. אם כבר באתם אלי, שחררו ואפשרו לי לתת לכם את כל מה שאני יודע, מבטיח לכם שתקבלו יותר ממה שציפיתם!

כדי להמשיך לאהוב את מה שאני עושה, אני עובד על פרוייקט אחד או שניים לכל היותר, זאת הסיבה שאני עובד מהר, ביסודיות ובהמון תשוקה.

photo
Roni Appel
A brilliant ux/ui professional, creative, very efficient with fast delivery, understands the customer needs and finds the right solutions. Highly recommended!!
0
Surin Gropper

Awesome ui/ux pro. Knows how to make the product intuitive to users. Focus on the user, think as users to make their needs be answered.

0
user
Amit Gal Alon

Great job! we loved the UX and the design you made for our new App, thanks Itay!

0
user
merav naor-weinstock
We have been working with Itai on our mobile application for the past year, UX/UI, design interfaces to the web, and visibility and visual language…it has been amazing. Italy is an “out of the box” thinker, a professional with high standards and always available for questions and rethinking.
0
user
Dan Gang
Itay Alon is a genius in identifying what is important for product development and how to make it fits with its market. His UI/UX skills and his fast execution always makes me astonished…
0
Shay Ittah
Itay is truly a UI and UX expert and a great person to work with.
0
user
ישראל בלולו

אני והשותף שלי עשינו אצל איתי ux/ui לאפליקציה.
הבנאדם הכי מוכשר שיש!
נותן המון מעבר, ונותן לך להבין את המוצר שלך יותר טוב מאיך שהבנת אותו בעצמך.
בעל ניסיון אדיר, יצירתיות אין סופית והכי חשוב שהוא מסדר את הראש וממוקד על מה שנכון וטוב לחווית המשתמש, בלי כל השיט מסביב.
מי שרוצה מוצר מעבר למצויין זה הבנאדם שיקח אתכם לשם.

0
user
YuvalManzuraOfficial

איתי שם בראש מקצועיות יצירתיות והכוונה ברמה הגבוהה ביותר! היינו מרוצים מהתהליך וכמובן מהתוצאה, מגדיל ראש יוצא מהקופסה ונותן 100% מעצמו לטובת הצלחת הפרויקט על הצד הטוב ביותר! איש עבודה אמין ואיכותי שכייייף לעבוד איתו!

0
user
GAL s

אנחנו עובדים עם איתי כבר מספר שנים, כבר בראשית הדרך מצאנו בעל מקצוע מהשורה הראשונה, שמהר מאוד הופך לחלק מהותי מעבודת הפיתוח, בליווי, מחשבה ומציאת פתרונות תוך כדי תנועה. ממליץ בחום.

0
user
Marianne Galperin

עבדתי עם איתי במספר הזדמנויות. מילים פשוטות לא יוכלו לתאר את הסיפוק הרב מכל התהליך. מתחילתו, פגישת היכרות לפרוייקט כולל מענה מהיר וברור לשאלות, התקדמות בלוחות זמנים שהיתה מהירה יותר ממה שהלקוחה (אני) יכלה להתקדם … תקשורת נפלאה. בקיצור- סיפור אהבה. לכל ייעוץ מהקל אל המורכב איתי הוא הכתובת, מקצוען ברמה בינלאומית, מהיר ועושה אקסטרה מייל עבור הלקוח. אם היה עוד כוכב אחד על חיוך הייתי מוסיפה.
חוזרת שוב ושוב לספק השירות הזה!
איתי – תודה לך!

0
user
Nir Yogev

איתי מדהים! חי, נושם ואוהב user experience. התוצאות שלו מפילות. רמה אחת מעל כולם!

0
3
iw Hebrew
X
Itay Alon.com
הי
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן